Strona główna > Wybór odpowiedniej drukarki > Rośliny biurowe niewymagające konserwacji dla Twojej biofilnej przestrzeni

Biophilic office design jest poważnym trendem w tej chwili i to już od jakiegoś czasu. Istnieje tak wiele korzyści z zapraszania trochę wpływu Matki Natury do swojego biura, a także wygląda całkiem dobrze też!

Z świeżym nowym roku, może być myślenie o zmianie układu projektu biura całkowicie. Nie musisz wydawać fortuny, aby to zrobić. Być może liźnięcie farby i kilka roślin biurowych może być wszystko, czego potrzeba, aby odświeżyć wszystko i dać przestrzeń, że elegancki i nowoczesny wygląd chcesz.

Ale rośliny biurowe to żywe istoty, a to oznacza, że trzeba się nimi opiekować, aby utrzymać je przy życiu. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją pewne dość niskie koszty utrzymania roślin biurowych do wyboru i wszystko, czego potrzebują to trochę wody na bieżąco i być może niektóre przycinanie cyklicznie.

Sprawdź ten film, który daje mnóstwo informacji na temat tego, jak wybrać odpowiednie rośliny biurowe.

Najlepsze rośliny do biura to oczywiście te, które rozwijają się w różnych rodzajach światła i nie wymagają ogromnej ilości utrzymania. Kilka propozycji obejmuje:

  • Pająk
  • Bambusowa palma
  • Aloes
  • Kaktus
  • Wężymord
  • Cytryna

Oczywiście, można wybrać dowolny rodzaj rośliny, tak długo, jak wiesz, jak dbać o to i masz czas, aby to zrobić. Ale dla miejsc pracy, naprawdę trzeba iść w dół trasy niskie utrzymanie, jeśli chcesz pozostać produktywny w pracy i utrzymać biuro patrząc najlepsze może być.

Biophilic office design jest idealnym wyborem do upiększania biura, ale może również pomóc w zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Rośliny pomagają zmniejszyć stres, co jest zawsze mile widziane w środowisku biurowym. W niektórych przypadkach mogą one również pomóc w oczyszczeniu powietrza i zmniejszyć problemy z alergiami u niektórych pracowników.

Dobra wiadomość jest taka, że biophilic design może być tak tani lub drogi, jak tylko chcesz. Nie musisz iść na całość i tworzyć żywej ściany lub mieć ogromne drzewo w środku swojej przestrzeni! Jeśli chcesz, to idź na to, ale możesz też po prostu mieć rośliny usiane wokół przestrzeni, więc nie przeszkadzają one w biurkach lub ruchu wokół biura.

W ten sposób, jesteś zaznaczając wszystkie pola i uzyskanie wszystkich korzyści.